کاملترین فایل{دانلود طرح توجیهی کارخانه بخاری کارآفرینی 1396}

یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان دانلود طرح توجیهی کارخانه بخاری کارآفرینی 1396آماده دریافت می باشد . ,کارخانه,بخاری,کارآفرینیپاره,ای,از,مقررات,مربوط,به,صدور,موافقت,نامه,اصولی,,دانلود طرح توجیهی کارخانه بخاری کارآفرینی 1396
دانلود طرح توجیهی کارخانه بخاری کارآفرینی 1396|1575317|ujc

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 44

پاره اي از مقررات مربوط به صدور موافقت نامه اصولي

صدور موافقتنامه اصولي موکول به مقايسه و انطباق پرسشنامه هاي تکميل شده ، دريافتي با معيارهائي مانند : مناسب ترين قيمت تمام شده ، صرفه جويي ارزي بيشتر ، استفاده حداکثر ازمنابع داخلي ، ايجاد ارزش افزوده بالاتر ، انتخاب تکنولوژي مناسب ، انطباق ويژگي هاي کالا با استاندارد ملي و با استاندارد قابل قبول ، اثر طرح در ايجاد صنايع جنبي ، نقش طرح در ديگر بخشهاي اقتصادي ، پيش بيني روش هاي جلوگيري از آلودگيهاي محيطي ، ارائه خدمات پس از فروش و ديگر معيارها مشابه مي باشد .

به طرحهاي پذيرفته شده حداکثر 4 ماه پس از دريافت طرح موافقت اصولي داده مي شود .

در مورد طرحهاي بزرگ و ويژه اين مهلت با نظر معاون طرح و برنامه قابل تمديد است .

از آنجائيکه در مورد موافقت نامه اصولي از ذکر عناوين کلي مانند : بسته بندي مواد غذائي و… خودداري مي شود . بنابراين متقاضيان بايد نام ، ويژگي ها و فرمول انواع فرآورده‌هاي مورد درخواست را به صورت تفکيکي در پرسشنامه قيد نمايند .

چنانچه متقاضي مشخص يا اشخاص حقيقي باشد تاز ماني که اقدام به تشکيل شرکت نموده اند موافقت نامه به نام شخص صادر مي شود اگر متقاضي اشخاص حقوقي باشد . صدور موافقت نامه اصولا به نام اشخاص حقوقي موکول به دريافت اساسنامه ممهور به مهر اداره ثبت شرکت ها مي باشد .

متقاضي نمي تواند در يک زمان پيش از دو موافقت نامه دريافت کند.

مدت اعتبار از تاريخ صدور يکسال وحداکثر 3 بار و هر بار به مدت 6 ماه قابل تمديد است .

در مناطقي که شرکت شهرکهاي صنعتي قادر به ارائه خدمات مورد لزوم از قبيل واگذاري زمين وتامين آب و برق بوده و يا ظرف 6 ماه بعد از عقد قرارداد بتواند خدمات مورد نياز را بر اساس قرارداد ارائه نمايد . متقاضي ملزم به احداث واحد صنعتي در شهرک خواهد بود . در غير اينصورت و چنانچه متقاضي مالک زمين مجاز بوده و يا از منابع غير دولتي زمين مناسب را خريداري نمايد . مي تواند در اين زمين با رعايت مقررات مربوطه اقدام به احداث واحد کند .

چکيده بررسيهاي فني ، مالي و اقتصادي

سير تحول علوم و صنايع مختلف در ابعاد کنوني آن تا حدود زيادي معلول انگيزه رفاه طلبي بشر مي باشد . اختراع و به کارگيري وسايل و ابزارهاي ساده ابتدايي توسط بشر اوليه ، سرآغاز فعاليتهاي صنعتي گسترده اي است که درگذر از تحولات اعصار متمادي ، شکل پيشرفته و مکانيزه امروزي را در توليد و تامين مايحتاج ضروري و رفاهي زندگي به خود گرفته است .

از بين انبوه ضروريات زندگي ، لوازم خانگي به لحاظ گستردگي و ضرورت استفاده از آنها توسط اقشار مختلف اجتماعي از اهميت و حساسيت بيشتري برخوردار مي باشد . در مجموعه اين پروژه ، وسايل گرمايش به عنوان يک نياز همگاني و اجتناب ناپذير تلقي گرديده که با وجود قدمت چندين ساله صنايع توليدي آنها بواسطه رشد ناهمنگ جمعيت در مقايسه با عوامل عرضه اين وسايل ، همچنان از قابليت جذب بازار مناسبي برخوردار مي‌باشند.

قابليتها و محدوديت هاي سيستم هاي مختلف گرمايشي ، لزوم تطبيق شرايط محل بکارگيري آنها با نوع سيستم بکار برده شده را طلب نموده است .

در ارائه اين پروژه با پيروي از يک روند منطقي پيرامون بررسي بخاريهاي و آبگرمکن هاي گازسوز و کولر آبي ابتدا شناخت جامع و کاملي در مورد مشخصات ضروري و ظاهري و فني کالا ارائه گرديده و پس از کاوش در مورد بازار فروش ، ميزان تقاضا و قيمت محصول ، مواد اوليه و روش توليد و … توضيح داده است .

در پايان روند اين پروژه برآوردهاي مالي بر اساس اطلاعات کمي بدست آمده و با توجه به جداول و نرخهاي تعيين شده ارائه گرديده است .

رديف

موضوعات

1-1

مشخصه کارخانه :

عنوان : توليد بخاري گازسوز

تعريف : وسيله گرم کننده با مصرف سوخت گازي بهينه

مشخصات ويژه فني : بخاريهاي گازسوز ، صرف نظر از مشخصات ظاهري ، ايمني و نوع کارکرد توسط پارامترهاي ظرفيت بر حسب کالري گرماي توليدي مشخص مي شود .

محصولات جنبي : توليد آبگرمکن گازي و کولر آبي

ظرفيت توليد : 000/100 عدد در سال

2-1

فرآيند توليد :

عمليات توليد شامل برش ، خمکاري ، پرسکاري (خمش ، کششي و جوش) که پس از اتمام ساخت هر کدام از قطعات طبق فرآيند معين در سالهاي مونتاژ روي بدنه و کوره استقرار يافته و پس از کنترل کيفيت و احراز شرايط لازم در استاندارد به مصرف کننده تحويل مي گردد .

3-1

شاخصهاي عملياتي :

تعداد روزکاري :290

تعداد شيفت کاري :1

زمان شيفت : 8

4-1

درصد تامين مواد اوليه :

داخلي : 100 درصد

5-1

تعداد کارکنان :مطالب دیگر:
تکنیک های ازمایش نرم افزارمجموعه اصول طلایی موفقیت و کامیابی1فالوور و لایک نامحدود و رایگان اینستاگرامشناسایی بر طبق امواج رادیوییدانلود آیین نامه ی اصلی وفنی+نصرت انگلیسی +یک پک هدیه ی دیگردانلود پروژه فروشگاه اینترنتی با قیمت عالی و استثنایی در پایین صفحهدانلود نرم افزار جامع تعبیر خواب ورژن 6.102دانلود فایل ورد Word پروژه بررسی ساختار و عملکرد فیبر نوریدانلود قصه علیمردان خان به صورت Mp3-قدیمی و خاطره انگیز(کامل)کاملترین نکات آیین دادرسی مدنی از مهدی شکریپروژه طراحی الگوریتم تفریق BCD با نرم افزار پروتئوسکسب درآمد رایگان از سیستم همکاری در فروشدانلود پروژه چراغ راهنمایی(traffic light) با نرم افزار پروتئوس با قیمت استثناییکسب درآمد از اینترنت و کار در منزلبازکردن قفل گوشیبانک ایمیل صدهزار کاربر ایرانی و فعالتحقیق ترانسفورماتوراستفاده از تکنولوژی bus networking در سیستم برق خودرودوربین شکاری با قابلیت زوم 30 برابرروشهاي شبكه اي موثر در مديريت پروژه هاي اكتشافيریکاوری اندورید(بدون روت)کتاب زمینه روانشناسی هیلگاردبهبود کارایی شبکه عمومی در بازشناسی الگو با استفاده از خوشه شناسی FCMمسیر یابی ربات های متحرک بر مبنای ANT COLONYروشی برای حل مسائل برنامه ریزی خطی فازی با توجه به درجه عضویت ضرایب